BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Bitcoin’in şu dönemlerde ralli yapmasının gerektiğini açıkladı

Bitcoin'in şu dönemlerde ralli yapmasının gerektiğini açıkladı

16

 

Kripto para birimlerinin yanı sıra geleneksel bir durumdaki piyasaların tanınan isimlerinden ve aynı zamanda eski kurtlardan Peter Brandt, Bitcoin (BTC) adlı kripto para birimi konusunda yapmış olduğu pek çok tahminiyle ne denli başarılı olduğunu da açık bir şekilde kanıtlamıştı.

Brandt, bu defa yaşanmış olan düşüşle birlikte BTC adlı kripto par birimi konusunda çok fazla olumlu açıklamalarda bulunmamış olsa bile yalnızca gerçekleri belirtmekte olduğunu da belirtti. Brandt son dönemlerde kendisine yönelik olarak Bitcoin adlı kripto para biriminin batacak olduğunu mu yoksa çıkacak olduğunu mu sormuş olan bir soruya fazlasıyla kritik bir cevap vermiş oldu.

Brandt’a bakılırsa Bitcoin adlı kripto para birimi şu anda tam da kusursuz bir fırtına bulmuş oldu ve bu an ya yükseliş veyahut dibe çöküş anı olarak öne çıkabilir. Bitcoin adlı kripto para biriminin bu seviyeden ralli elde ederek yükselememesi halinde ise kripto para birimlerinin çok büyük bir sıkıntı içine düşecek olduğuna vurgu yapan Brandt, bunun yaşamda bir defa görülebilecek kadar büyük bir kriz olduğunu da ifade etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.