Response / USD
Message / USD
HasWarning / USD
Type / USD
RateLimit / USD
Data / USD

Bitcoin bu sene rekor kırar mı?

Bitcoin bu sene rekor kırar mı?

26

 

Bitcoin adlı kripto para birimi bu ay içinde çok sert bir darbe alarak fiyatının yarısını kaybetmiş olsa bile pek çok insan Bitcoin Halving sayesinde çok daha yeni bir rekor gelebilecek olduğunu düşünmekte.

Özellikle de madencilerin fiyatı bile bile düşürmüş olduklarını ve Halvingden hemen sonra inanması zor bir yükselişin başlayacak olduğuna inanılıyor olması, sert bir düşüş olmasına karşın pek çok insanın piyasaya yönelik çok daha iyimse bir bakış açısı içinde bulunmasına sebep oldu. BTC adlı kripto para biriminin yeniden 6.000 dolar tutarının altına inmiş olduğu 29 Mart tarihinin içinde paylaşılan bir analiz üzerinde de BTC adlı kripto para biriminin bu sene çok daha yeni bir rekor kırmasının çokta muhtemel olmadığı ortaya koyulmakta. Kripto paraların analiz şirketi Skew Analytics aracılığıyla paylaşılmış olan veriler üzerinde, BTC adlı kripto para biriminin bu senenin sonunda çok daha yeni bir rekor kırmasının yalnızca %4 bir ihtimale sahip bulunduğu da ifade edilmekte.

Bitcoin adlı kripto para biriminin Halving sonrası yapacak olduğu hareket ve çizecek olduğu grafikte pek çok şeyi değiştirecek olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.