BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Tether durmak bilmiyor

Tether durmak bilmiyor

17

 

Toplam bir durumdaki değerine bakıldığında kripto paralarla alakalı piyasanın en büyük stablecoin’i olarak öne çıkan Tether adlı kripto para birimi, Koronavirüs krizinden dolayı artış gösteren volatiliteden kaçma konusunda isteği bulunanlar açısında adeta güvenli bir liman olmayı sürdürüyor. Kriz süresince milyonlarca dolar tutarındaki USDT ihraç etmiş olan Tether adlı kripto para biriminin yönetimi bugün ise ”envanter yenilemesi” yapıp tam tamına 120 milyon USDT kripto para birimi daha piyasaya sürmüş oldu.

Bitfinex platformunun CTO’su görevinde bulunan Paolo Ardoino konuyla alakalı olarak yapmış olduğu açıklama içerisinde bunun bir envanter yenilemesi olduğunu kesin şekilde doğruladı. Tether adlı kripto para birimi, Messari’nin paylaşmış olduğu raporuna bakılırsa yapmış olduğu en son ihraçlarla beraber 8 milyar dolar tutarındaki toplam piyasa değerinin üstüne çıkmış oldu ve bunlar arasından %80’lik kısmı da Ethereum ağı üzerinde yer alıyor.

Tether adlı kript para biriminin piyasaya yeni USDT sürecek olması da kripto para piyasası üzerindeki dalgalanmaların halen devam etmiş olduğunu ve yatırımcılardan bu şekilde bir talep bulunduğunu da göstermiş oluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.