Response / USD
Message / USD
HasWarning / USD
Type / USD
RateLimit / USD
Data / USD

Ripple şirketinin transferi tepki çekti

Ripple şirketinin transferi tepki çekti

22

 

Kripto paralarla alakalı piyasa şu dönemlerde fazlasıyla ilginç bir rallinin şaşkınlığını yaşamaya başlamış durumda. Liderliğini korumaya devam eden kripto para birimlerinden Bitcoin‘in Coinbase isimli kripto para borsasının üstünde 7.700 dolar tutarına kadar çıkmış olması pek çok kişiye de beklenmeyen bir ralli görme konusunda şans vermiş oldu.

Bunla birlikte XRP adlı kripto para biriminin de haftalardır kıramamış olduğu 0,19 dolar konusundaki direnci kırmayı başardı görüldü. Fakat söz konusu bu yükselişin hemen sonrasında Ripple şirketinin çok büyük finans kurumlarına satış amacıyla XRP aktarmış olduğu OTC dağıtım cüzdanı üzerine tam tamına 55.000.000 XRP adlı kripto para birimi aktarılmış olduğu görüldü.

Ripple şirketi konuyla alakalı olarak bir açıklama yapmamış olsa da pek çok yatırımcı bu işlemin ya yeni bir tane finans kurumuyla anlaşma gerçekleşmiş olduğunu veyahut Ripple şirketinin yükselme gösteren fiyatı fırsat bilip toplu XRP satışı yaptığını düşünmeye ve ifade etmeye başlamış oldu. Nedeni her ne olur ise olsun Ripple şirketinin beklenmeyen bir an içerisinde bu kadar yüklü bir satış gerçekleştirmiş olması da XRP adı kripto para birimi yatırımcılarını tedirgin etmiş durumda bulunabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.