Response / USD
Message / USD
HasWarning / USD
Type / USD
RateLimit / USD
Data / USD

Bitcoin konusunda milyon dolarlık bir tahminde bulundu

Bitcoin konusunda milyon dolarlık bir tahminde bulundu

27

 

Global Macro Investor platformunun kurucusu konumunda bulunan Raoul Pal geçmiş olduğumuz gün Bitcoin adlı kripto para birimi ve de altın fiyatlarıyla alakalı bir şekilde çok yeni tahminlerde bulunmuş oldu.

Ünlü durumda bulunan yatırımcı Koronavirüsün dünya üzerinde yer alan ekonomiyi nasıl etkilemiş olduğunu değerlendirme esnasında içinde bulunmakta olduğumuz durumu da 1920’li senelere benzetmiş olduğunu ifade etti. Koronavirüsün ekonomik durumda bulunan etkilerini Büyük Buhran’a benzetmiş olan Pal, bu söz konusu sürecin Bitcoin adlı kripto para birimi ve altın benzerindeki ürünlere yarayacak olduğunu düşünmekte.

Raoul Pal ayrıca Koronavirüsün ekonomik durumda bulunan etkilerini gelecek seneler içerisinde de hissetmeye devam edeceğimizi düşünmekte. Koronavirüsün bu yaz mevsimine ya da bu senenin son günlerine kadar kontrol altına alınabileceği düşünülmekte, daha da doğrusunu söylemek gerekirse böyle bir şey umut edilmekte. Lakin Koronavirüs bu senenin içinde kontrol altına alınmış olsa dahi merkez bankalarının bu süreçte almış oldukları kararların etkilerini hissetmeyi sürdüreceğiz

Pal daha sonrasında ise yatırımcıların gelecek seneler içerisinde Bitcoin adlı kripto para birimine yönelebileceklerini düşünmekte. Bu tabiiki de Bitcoin adlı kripto para biriminin fiyatının artış göstermesine de sebep olacak. Raoul Pal Bitcoin adlı kripto para birimi fiyatının gelecek beş senelik zaman içinde 1 milyon dolar tutarına kadar çıkabilecek olduğunu düşünmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.