Response / USD
Message / USD
HasWarning / USD
Type / USD
RateLimit / USD
Data / USD

Cardano’nun Ethereum’dan daha üstün olduğunu açıkladı

Cardano'nun Ethereum'dan daha üstün olduğunu açıkladı

39

 

 

Ethereum adlı kripto para biriminin kurucu ortaklarından olan fakat sonrasında Cardano (ADA) projesini geliştirebilmek amacıyla buraya odaklanmayı bırakma kararı alan Charles Hoskinson, Twitter üstünden tekrardan ETH adlı kripto para birimini ve dolaylı bir şekilde Vitalik Buterin’i eleştirmiş oldu.

 

Hoskinson paylaşmış olduğu tweet dizisinin başlangıç kısmında, daha sonraki günler içerisinde medyanın kendini Ethereum adlı kripto para biriminin kurucu ortağı şeklinde değil de yalnızca Cardano  adlı kripto para biriminin kurucusu şeklinde tanıtacak olduğunu ve bu durumun ”fazlaısyla iyi bir gün” olarak öne çıkacağını da ifade etti. Böyle olması da Hoskinson’un kendini Ethereum adlı kripto para birimi projesinden ne denli çok soyutlamayı talep ettiğini de göstermekte.

 

Cardano’nun yaşamı süresince en fazla gurur duymuş olduğu proje olarak öne çıktığını ifade eden Hoskinson, bunun aslında pek çok yön açısından Ethereum adlı kripto para biriminden ”daha anlamlı bir durumda ve üstün” olarak öne çıktığının da altını çizmiş oldu.

 

Hoskinson’un aslına bakılırsa hem Ethereum adlı kripto para birimi projesi hem ise bunun kurucu ortağı olarak öne çıkan Vitalik Buterin’le yıldızının barışmamış olduğu bilinen bir gerçek ve bunun yakın bir zaman içerisinde sona ermeyeceği de tahmin edilmekte. Buna karşın ETH adlı kripto para birimi de gelişmenin yanı sıra fiyat yönünden de artış yaşamaya devam ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.