Response / USD
Message / USD
HasWarning / USD
Type / USD
RateLimit / USD
Data / USD

XRP 0,25 dolar olabilecek mi?

XRP 0,25 dolar olabilecek mi?

20

 

 

Toplamdaki piyasa değerine bakıldığı zaman en büyük üçüncü kripto para birimi olarak öne çıkan XRP, bugün hiç bir şekilde beklenmeyen bir yükseliş elde etmeyi başararak pek çok yatırımcıyı da şaşırtmış oldu.

 

Nerdeyse aylardan beri 0,19 dolar tutarındaki direnci hacimli bir biçimde kırmayı başaramayan XRP adlı kripto para birimi, bugün içerisinde de ilk olarak 0,197 dolar tutarındaki haftalık direnci, bunun daha sonrasında da aylardan beri üstüne çıkamamakta olduğu 0,20 dolar seviyesini kırıp geçmiş oldu. XRP adlı kripto para biriminin 24 saatlik zaman içerisindeki ticari hacmine bakıldığı zaman bunun aslına bakılırsa 2 milyar dolar seviyelerinde  ve nispeten düşük bir durumda bulunduğu da görülmekte.

 

Buna karşın söz konusu fiyatın %9 civarlarında bir artış yakalamış olması XRP adlı kripto para biriminin her sene yaşamış olduğu beklenmeyen rallinin gelmiş durumda bulunabileceğini düşündürmüş oldu. Genel olarak Ripple şirketinin düzenlemiş olduğu Swell konferansının tarihine denk gelmiş olan XRP adlı kripto para biriminin her 1 senede 1 gerçekleşmekte olan rallisi, geçmiş olduğumuz yıl gerçekleşmemişti.

 

Böyle olması da yatırımcıların Bitcoin Halving’den hemen önce ciddi bir XRP rallisi görebilecek olduklarının mümkün bir halde olduğunu göstermekte. Genel olarak liderliğini korumanta olan kripto para birimlerinden BTC’den çok daha değişik trend eğiliminde bulunan XRP adlı kripto para biriminin piyasanın durgun olduğu anlar içerisinde yükselmesi de fazlasıyla olanaklı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.