Response / USD
Message / USD
HasWarning / USD
Type / USD
RateLimit / USD
Data / USD
Cooldown / USD

Bitcoin fiyatının Mart seviyesine inmeyeceğini açıkladı

Bitcoin fiyatının Mart seviyesine inmeyeceğini açıkladı

26

 

Hem hisse senediyle alakalı piyasalarda hem ise kripto paralarla alakalı sektörde yedi seneden fazla bir tecrübeye sahip bulunan Eric Choe, Bitcoin adlı kripto para biriminin son günleri içerisindeki fiyat hareketleriyle alakalı düşüncelerini ifade etmiş olan bir tweet paylaştı. Choe, 9.000 dolar tutarının altındaki bir düzeltmenin aslına bakılırsa BTC adlı kripto para biriminin en fazla ihtiyaç duymuş olduğu şeylerden bir tanesi olduğunu da ifade etmiş oldu.

Analist konuyla alakalı olarak yapmış olduğu açıklama içerisinde Bitcoin aldı kripto para biriminin 9.000 dolar civarında bir düzeltmeye ihtiyaç duymakta olduğunu, aslında yine de bu söz konusu düşüşün Mart ayı içerisindeki 4.000 dolar bandına inişle sonuçlanmayabilecek olduğuna vurgu yaptı. Böyle bir vaziyette dahi yatırımcıların düşüşe hazır durumda bulunacağını ifade eden analist, yine de 9.000 dolar tutarının altından değil de fiyatın çok daha fazla düşmesinden sonra alım yapabilecek olduğunu belirtti.

Bitcoin adlı kripto para birimi cidden de 12 Mart tarihi içerisindeki düşüşünün ardından pek çok yatırımcıya alım fırsatı yaratmış idi. Şu zamanlarda da fiyatın tekrardan 200 günlük hareketli bir durumdaki ortalamanın üzerine çıkmış bulunması çok uzun bir zaman daha çok sert düşüşler yaşanmayabileceğini göstermekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.