Response / USD
Message / USD
HasWarning / USD
Type / USD
RateLimit / USD
Data / USD
Cooldown / USD

Ripple yakında müşterilerine kredi verecek

Ripple yakında müşterilerine kredi verecek

35

 

Ripple şirketi çok yakın bir gelecek içerisinde RippleNet müşterileri için kredi vermeye başlamış olacak.

Şu zamanlarda yüzlerce sayıda üyesi bulunmakta olan RippleNet platformu; bankalar ile birlikte finans kurumlarının birbirleriyle daha da hızlı bir şekilde ve çok daha ucuz olarak işlem gerçekleştirmelerini sağlamakta. Lakin Ripple şirketi de bu söz konusu ürünün sadece bununla kısıtlı kalmasını talep etmiyor.

Firma çok kısa bir zaman öncesinde bir paylaşımda bulunarak RippleNet müşterileri için kredi verme konusunda planlar yaptığı konusunda açıklamada bulundu. Firmanın bu söz konusu planını yeni yayınlanmış olan iş ilanında da açıkça görebilmekteyiz. Ripple şirketi firmanın San Francisco ofisi içerisine çalışabilecek çok daha yeni bir müdür arayışına başlamış durumda. Bu kişinin mevcut durumdaki görevi şu dönemlerde planlama aşaması içerisinde bulunan bir ürünü yaşama geçirmek oluyor. Burda ‘‘ürün’’ kelimesi ile birlikte RippleNet üstünden verilecek kredileri kastetmekteyiz. Firmanın ilanında yer almış olan bilgilere bakılırsa;

”RippleNet sayesinde şu zamana kadar müşterilerimiz için uluslararası bir şekilde ödeme kolaylığı sağlamış olduk. Lakin Ripple şirketi olarak müşterilerimize kredi verme planları da yapıyoruz. Bu göreve getirilecek kişinin bu söz konusu ürünü geliştirmesi konusunda bir beklenti olacak.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.