BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Sabitkoinle işlem yaptıklarını açıkladı

Sabitkoinle işlem yaptıklarını açıkladı

19

 

Fireblocks platformunun kurucusu ve aynı zamanda CEO’su görevinde bulunan Michael Shaulov, USDT benzerindeki sabitkoinlerin Visa’ya meydan okuyabilecek oldukları konusunda bir düşünceye sahip.

Değeri belirli bir itibari paranın yanı sıra emtiaya sabitlenmiş olan sabitkoinler ardımızda bırakmış olduğumuz son birkaç ay içinde inanması zor bir büyüme göstermiş durumda. Sabitkoin ile alakalı pazarın değeri de bu süreçte birkaç milyar dolar kadar artış gösterdi ve artış göstermeyi de sürdürüyor. Güncel durumda bulunan verilere bakılırsa bu söz konusu pazarın toplamda yer alan değeri 10 milyar dolar tutarını aşmış bir vaziyette.

Michael Shaulov ise Messari’ye vermiş olduğu özel demeçler içerisinde sabitkoin ile alakalı piyasanın gelecek sürçe içinde iyice büyüyebilecek olduğunu ifade etti. Zira onun mevcut durumdaki görüşlerine bakılırsa sabitkoinlerin Visa ile birlikte Mastercard benzerindeki devlere meydan okuyabilecek çok önemli potansiyelleri bulunuyor.

Shaulov tarafından yapılmış olan açıklamalara bakılırsa insanlar şu zamanlarda sabitkoinleri kullanıp çok daha rahat bir biçimde işlem yapabilmekteler. Kendisi ise bu durumun özellikle de uluslararası işlemlerle alakalı geçerli bir durumda bulunduğunu ve firmaları da kapsamakta olduğunu ifade ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.