Response / USD
Message / USD
HasWarning / USD
Type / USD
RateLimit / USD
Data / USD
Cooldown / USD

Bitcoin fiyatında artış mı bekleniyor?

Bitcoin fiyatında artış mı bekleniyor?

11

 

Blockstream platformunun CEO’su görevinde buluna nAdam Back Bitcoin adlı kripto para biriminin fiyatında çok ciddi bir artış beklemekte olduğu konusunda açıklamada bulundu.

Adam Back son günler içerisinde kripto para dünyasının tartışmasız en popüler isimlerinden bir tanesiydi. Ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde YouTube platformunda paylaşılan bir videonun hemen sonrasında Back’in Satoshi Nakamoto olabileceği konuşmaları da ortada dönmeye başladı. Back sosyal medya üzerinde yapmış olduğu açıklamalar ile birlikte bu iddiaları kabul etmese de insanlar bu duruma şüpheli bir şekilde yaklaşmayı sürdürüyorlar.

”Ben hiç bir şekilde Satoshi Nakamoto değilim” ifadelerine yer veren Adam Back bugün Bitcoin adlı kripto para biriminin fiyatıyla alakalı çok önemli bir açıklamada bulundu. Sabah erken saatlerde bir gönderi paylaşımında bulunan Back fiyat konusunda çok büyük bir artış beklemekte olduğunu ifade etti.

Yapmış olduğu yorum içerisinde ParabolicTrav’e de atıfta bulunmuş olan Back; Bitcoin adlı kripto para birimi fiyatının 1 günlük zaman diliminde 2.000 dolar kadar artabilecek olduğunu ifade etti. Back bu söz konusu yorumu gerçekleştirdikten bir süre sonra Bitcoin adlı kripto para biriminin fiyatı da nerdeyse 300 dolar kadar artış gösterdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.