Response / USD
Message / USD
HasWarning / USD
Type / USD
RateLimit / USD
Data / USD
Cooldown / USD

İleri gelen iki tane altcoini listelemiş durumda

İleri gelen iki tane altcoini listelemiş durumda

51

 

Dünya üzerinde yer alan en popüler kripto para borsalarından bir tanesi olarak öne çıkan Bitstamp adlı platform, yeni paylaşmış olduğu özel bir açıklama içerisinde Stellar (XLM) stablecoin Paxos Standard’ı (PAX) listeleyecek olduğu konusunda bir açıklamada bulundu.

Avrupa’da yer alan en popüler kripto para borsaları arasındaki Bitstamp’ın yapmış olduğu listelemeler fazlasıyla büyük bir öneme de sahip. PAX ile alakalı para yatırma ve ayrıca çekme işlemleri 8 Haziran tarihi içerisinde, XLM adlı kripto para birimiyle ilgili de 15 Haziran tarihinde başlamış olacak. İki tane kripto para biriminin de ilk aşamasında Bitcoin adlı kripto para birimi ile birlikte Ethereum adlı kripto para birimi ve XRP adlı kripto para birimi işlem çiftlerine, bunun yanında EUR ile birlikte USD ve de GBP itibari para çiftlerine sahip bulunacağı ifade edildi.

Bitstamp adlı platformun özellikle XRP ismine sahip işlem çiftini ilave etmesinin nedenlerinden bir tanesi aslına bakılırsa borsanın XRP adlı kripto para birimi hacmini arttırmakta olan lokomotiflerden bir tanesi olması şeklinde bilinmekte. Bitstamp üstünde yer alan XRP Likidite Endeksi de son günler içerisinde bütün zamanların rekorunu kırmayı denemekte ve yakın zamanda ciddi bir rekor kırılmış olduğunu da görebiliriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.