Response / USD
Message / USD
HasWarning / USD
Type / USD
RateLimit / USD
Data / USD

Bitcoin fiyatının konsolidasyondan geçtiğini ifade ediyor

Bitcoin fiyatının konsolidasyondan geçtiğini ifade ediyor

35

 

Bitcoin adlı kripto para biriminin fiyatı 9.500 dolar tutarına kadar gelmiş olsa da nerdeyse iki günden beri bu noktadan kıpırdamış değil ve yükselişin yanı sıra düşüş beklemekte olanları hayal kırıklığına uğratmış durumda. İleri gelen kripto para analistleri arasındaki Scott Melker yani açık bir şekilde The Wolf of All Streets de konuyla alakalı paylaşmış olduğu tweet’inde Bitcoin adlı kripto para birimi fiyatının konsolidasyon dönemine girmiş olduğunu ifade etti.

Bitcoin adlı kripto para biriminin analistin çizmiş olduğu grafikteki direnci yani tam tamına 9.800 dolar tutarındaki noktasını kırabilecek olursa çok daha yeni bir rekora ve 10.000 dolar tutarının üstüne çıkacak olduğunu ifade eden Scott Melker, bu konsolidasyonla alakalı sürecin aslına bakılırsa olumlu olduğunu da belirtti.

Bitcoin adlı kripto para biriminin aylık kapanışı olumlu yapıp yükseliş bekleyişinde bulunanların sayısını arttırmış durumdaydı fakat ayın ilk gününde halen aynı seviyede kalmış olması da umutları azaltmış durumda. Bitcoin adlı kripto para birimi fiyatının yükselmesini beklemekte bulunan tek bir kişi de Melker değildir.

Farklı bir tane popüler analistler arasındaki Josh Rager ise Bitcoin adlı kripto para biriminin gelecek günler içerisinde yükseliş yaşayabilecek olduğunu belirtmişti. Rager, BTC adlı kripto para biriminin belirli bir konsolidasyon döneminin ardından 10.173 dolar tutarını kıracak olduğunu ve burda tutunup yeni bir rekora gidecek olduğunu takipçileriyle paylaşmış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.