Response / USD
Message / USD
HasWarning / USD
Type / USD
RateLimit / USD
Data / USD
Cooldown / USD

Coinmarketcap’tan özel bir uyarı geldi

Coinmarketcap'tan özel bir uyarı geldi

82

 

Bitgrin (XBG) adına sahip olan kripto parayla alakalı projenin son günler içerisinde fazlasıyla ilginç bir hamlede bulunmuş olduğu ve toplamda yer alan arzının 21 milyon XBG şeklinde belirtilmiş olmasına karşın milyonlarca yeni token üretmiş olduğu ve piyasaya sürmüş olduğu da ortaya çıkmış durumda. İleri gelen kripto para bilgi sitelerinden biri olarak öne çıkan CoinMarketCap platformu aracılığıyla 4 Haziranda yapılmış olan açıklama içerisinde, yatırımcılar için bu kripto para projesine karşı çok daha dikkatli olunması konusunda bir çağrıda bulunuldu.

Bahsi geçen uyarı şu anda CoinMarketCap platformunun Bitgrin’e ait sayfası üzerinde de görülebilmekte. Sayfa üzerinde bunun yanında Bitgrin’in 31 Ocak 2019 tarihi içerisinde tamamen anonim bir geliştirici ekibi aracılığıyla piyasaya çıkartılmış olduğu konusundaki bilgi de yer almakta. Şu zamanlarda Bitgrin’in yaklaşık bir şekilde %19 seviyesinde fiyat artışı yaşamakta olması da söz konusu bu projeye yönelik şüphelerin artış göstermesine sebep olmuş durumda.

CMC üzerinde yer alan verilere bakılırsa Bitgrin geçmiş olduğumuz gün 24 saatlik zaman zarfında da %40’lık bir yükseliş yaşamasıyla öne çıkmış. CoinMarketCap söz konusu bu kripto para birimiyle alakalı olarak uyarı yayınladıktan sonra da %45’lik değer kaybı meydana geldiği görülmekte. Bitgrin’in ileri gelen geliştiriciler arasındaki Pharazen konuyla alakalı olarak yapmış olduğu açıklama içerisinde blockchain ağında yer alan tek bir blok içinde 5 milyar XBG blok ödülünün piyasaya sürülmüş olduğunu ve toplamda yer alan arzın bundan dolayı da 5.021.000.000 olduğunu belirtti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.