BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Milyarder isimden Bitcoin dağıtımı açıklaması

Milyarder isimden Bitcoin dağıtımı açıklaması

11

 

Kripto paralarla alakalı sektörün en ünlü isimleri arasındaki Tim Draper toplam olarak 1 milyon dolar tutarında Bitcoin adlı kripto para birimi dağıtımı yapacak.

Decrypt’in yapmış olduğu habere bakılırsa Los Angeles kenti içerisinde gerçekleştirilecek Blockchain Week etkinliğine katılım sağlayacak isimleri çok büyük bir hediye de beklemekte. Tim Draper’ın mevcut durumdaki yöneticiliğini yapmaya devam ettiği Draper Goren Holm, etkinliğe katılım gerçekleştiren herkese 100 dolar tutarında Bitcoin adlı kripto para birimi verecek olduğu konusunda açıklamada bulundu. Bloomberg tarafından yapılmış olan habere bakılırsa etkinliğin organizatörleri katılım gerçekleştirenlere toplam olarak 1 milyon dolar tutarında Bitcoin adlı kripto para birimi vermeye hazır bir vaziyetteler.

Draper Goren Holm’ün aslında bu şekilde büyük bir karar almış olmasının nedeni Bitcoin adlı kripto para biriminin tanınırlığını arttırmanın yanı sıra Bitcoin adlı kripto para biriminin genel bir şekilde kitle kabulü görmesini sağlayabilmek.

6 Ekim tarihi içerisinde düzenlenmesi konusunda beklenti bulunan etkinliğe şu anda nerdeyse bin kişi başvuruda bulunmuş bir vaziyette. Lakin görevli olan organizatörler ise söz konus ubu sayının gelecek aylar içerisinde artış göstermesini ve etkinliğe toplam olarak 20.000 kişinin katılım gerçekleştirmesini beklemekteler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.