BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

CNBC’nin listesi üzerinde Ripple şirketi mevcut

CNBC'nin listesi üzerinde Ripple şirketi mevcut

22

 

CNBC, geçmiş olduğumuz gün Disruptor 50 isminin altında hazırlamış olduğu bir listeyi paylaştı. Bu söz konusu liste içerisinde faaliyet göstermiş olduğu alanı en fazla etkilemiş bulunan ve en hızlı büyüme gösteren firmalara yer verilmiş oldu. Bu söz konusu liste içerisinde fintech’in yanı sıra tarım ile birlikte lojistik ve de daha pek çok değişik sektörden firmayı görmek olanaklıdır. CNBC de görevli ekip, Disruptor 50 listesiyle alakalı olarak şu şekilde bir yorumda bulunmakta:

”Bu senenin Disruptor listesi içerisinde dünyaya hayal bile edilemeyecek boyutlara sahip değişiklikler getirmiş olan ve siber güvenlik’in yanı sıra eğitim ile birlikte lojistik, sağlık, fintech ve de tarım benzerindeki alanlar üzerinde milyar dolarlık projeler geliştirmiş firmalara yer verilmekte.”

CNBC’nin hazırlamış olduğu bu liste içerisinde ilk sırayı Stripe’ın almış olduğunu görebilmekteyiz. PayPal benzerindeki platformlara rakip bir şekilde ortaya çıkmış olan Stripe özellikle Koronavirüs günleri içerisinde kayda değer bir büyüme göstermeyi başardı.

Listenin daha sonraki sıralarına şöyle bir göz attığımızda çok tanıdık bir isimle karşılaşmış oluyoruz. Blockchain ile alakalı dünyanın en büyük firmalarından bir tanesi olarak öne çıkan Ripple şirketi, CNBC’nin hazırlamış olduğu liste içerisinde 28. sırada kendisine yer almakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.