Response / USD
Message / USD
HasWarning / USD
Type / USD
RateLimit / USD
Data / USD

Analist Bitcoin için düşüş uyarısında bulundu

Analist Bitcoin için düşüş uyarısında bulundu

46

 

Market God ismine sahip indikatörün arkasında yer akan isim şeklinde bilinirliği bulunan kripto para stratejisti ve aynı zamanda analisti Parabolic Thies, liderliğini korumaya devam eden kripto para birimlerinden Bitcoin adlı kripto para biriminin piyasa hakimiyetiyle alakalı grafiğini detaylıca inceledi ve BTC adlı kripto para birimiyle alakalı orta vadede fazlasıyla iyi bir tablo görmüş olduğunu ifade etti.

2017 senesinden bu yana sektördeki tanınan isimlerinden bir tanesi şeklinde bilinirliği bulunan Parabolic Thies, Bitcoin adlı kripto para biriminin hakimiyetine bakıp bunun bir ralli için nerdeyse hazır bir durumda bulunduğunu düşünmekte olduğunu da ifade etti. Bitcoin adlı kripto para biriminin piyasada yer alan hakimiyetinin %66 seviyelerinin daha üzerine kadar çıkabilecek olduğunu ifade eden ünlü analist, bununla ilgili olarakta ilk önce bir bedel ödenmesinin gerekli olduğunu da ifade etmiş durumda.

Bitcoin adlı kripto para biriminin yönü her ne olur ise olsun altcoin’ler üzerinde yer alan paranın BTC’ye kayacak olduğunu ifade eden analist, bunun hemen öncesinde de Bitcoin adlı kripto para biriminin 9.000 dolar civarlarından düşüşe geçip 8.900 dolar tutarıyla 8.300 dolar tutarlarına kadar gerileyebilecek olduğu imasında bulundu.

8.900 dolar tutarı ve 8.300 dolar tutarında alım emirleri girmiş olduğu konusunda itirafta bulunan analist, buna karşın çok yakın bir zaman içerisinde tekrardan 10.000 dolar tutarının üzerine sıçrama gerçekleşeceğini de ifade etmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.