Response / USD
Message / USD
HasWarning / USD
Type / USD
RateLimit / USD
Data / USD

Bitcoin konusunda yeni bir yükseliş tahmini

Bitcoin konusunda yeni bir yükseliş tahmini

13

 

Kripto paralarla alakalı analistlerden BTC_JackSparrow, Bitcoin adlı kripto para biriminin fiyatıyla alakalı çok daha yeni bir tahminde bulunmuş durumda. Jack, Bitcoin adlı kripto para birimi fiyatının gelecek ayalr içerisinde birkaç bin dolar artış gösterebileceği konusunda açıklamda bulundu.

Jack sadece birkaç saat öncesinde Twitter hesabı üzerinden bir grafik paylaşımında bulundu ve Bitcoin adlı kripto para birimiyle alakalı görüşlerini açıklamış oldu. Piyasanın yükselişe geçecek olduğuna inancı tam bulunan Jack, Bitcoin adlı kripto para birimi fiyatının gelcek birkaç aylık zaman dilimi içinde birkaç bin dolar artış gösterebileceğini ifade etti. Kendisinin mevcut durumdaki tahminlerine bakılırsa Bitcoin adlı kripto para biriminin 10.000 dolar seviyesini aşacak olması halinde orta vadeye sahip hedef 17.000 dolar tutarında bulunabilir.

Jack söz konusu piyasanın yükselişe geçmeyecek olması ya da yeterli bir ivmenin yakalanamaması durumunda ise fiyatın düşüşe geçebilecek olduğunu da ifade etti. Popüler bir durumdaki analist, piyasa üzerinde yetecek kadar talep olmaması durumunda Bitcoin adlı kripto para birimi fiyatının 6.000 dolar tutarına kadar gerileme gösterebileceğini de ifade etti. Lakin Jack şahsi bir şekilde Bitcoin adlı kripto para biriminin 6.000 dolar tutarına düşecek olduğuna hiç bir şekilde inanmadığını da ilave etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.