Response / USD
Message / USD
HasWarning / USD
Type / USD
RateLimit / USD
Data / USD

Paypal ve Venmo platformlarından kripto para satış hamlesi

Paypal ve Venmo platformlarından kripto para satış hamlesi

41

 

Güvenilir kaynakların aktarmış olduğu, CoinDesk aracılığıyla haberi yapılan bir gelişmeye bakılırsa, finansal bir durumdaki teknoloji ve aynı zamanda ödeme devlerinden PayPal, çok yakın bir zamanda 325 milyon tane kullanıcısı için direkt bir şekilde kripto para birimi satışı yapmaya başlamış olacak. Şu anda PayPal’ın sunmuş olduğu özel hizmetler, Coinbase benzerindeki bir takım kripto para borsaları üzerinden para çekebilmek benzerindeki çok dolaylı yöntemlerle kullanılabiliyor.

Buna karşın CoinDesk platformuna aktarılmış olan bilgilere bakılırsa PayPal bunun ardından Venmo platformuyla işbirliği içinde direkt bir şekilde kripto para biriminin alım ve satımlarının önünü açmış olacak. Uygulama üzerinde dahili bir kripto para cüzdanı kullanılacak olduğunu ifade eden bir güvenilir kaynak, bunun sayesinde kripto para depolaması da yapabilecek olduğunu ifade etmiş durumda.

Tam bir şekilde hangi kripto para birimlerinin desteklenecek olduğu ya da kaç tane kripto para birimi bulunacağı belirsizliğini koruyor olsa bile en az top 5’te yer alan kripto para birimlerinin burda kendisine yer bulacağı konusunda tahminler var. PayPal platformunun likidite sağlayabilmek amacıyla da ileri gelen bir takım kripto para borsalarıyla birlikte çalışmalar yapacağı gelen bilgilerin arasında bulunuyor

İkinci başka bir kaynakta konuyla alakalı olarak yapmış olduğu açıklama içerisinde PayPal’ın ciddi anlamda bu şekilde bir plana sahip bulunduğunu ve bunun gelecek üç aylık zaman dilimi içinde ya da çok daha erken bir şekilde piyasaya sürülebilecek olduğunu ifade etmiş durumda. PayPal da konuyla alakalı açıklama yapmaktan halen çekiniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.