Response / USD
Message / USD
HasWarning / USD
Type / USD
RateLimit / USD
Data / USD

Bitcoin’in tekrar 20.000 dolar olacağını iddia etti

Bitcoin'in tekrar 20.000 dolar olacağını iddia etti

23

 

Galaxy Digital şirketinin CEO’su görevinde bulunan Michael Novogratz Bitcoin adlı kripto para biriminin fiyatıyla alakalı çok olumlu bir tahminde bulunmuş durumda.

Bitcoin adlı kripto para biriminin fiyatı ardımızda bırakmış olduğumuz gece gelmiş bulunan PayPal haberinin ardından hızlı bir şekilde yükselmeye başlamış oldu ve 9.800 dolar civarlarına kadar çıkmış oldu. Şu anda tam olarak 9.600 dolar seviyesine çekilmiş olan Bitcoin adlı kripto para biriminin bir sonraki durağının tam olarak neresi olacak bu hiç bir şekilde belli değil. Lakin Michael Novogratz bu söz konusu durağın yukarı yönlü bir şekilde olabileceğini düşünmekte.

Kripto paralarla alakalı dünyanın ünlü isimleri arasındaki Novogratz, CNBC üzerinden tanımakta olduğumuz Kelly Evans’la konuşma gerçekleştirdi. Novogratz katılmış olduğu bir program esnasında kripto paralarla alakalı piyasanın gidişatını ve özellikle Bitcoin adlı kripto para biriminin geleceğini değerlendirmiş oldu. Novogratz bu esnada Bitcoin adlı kripto para biriminiyle alakalı bir tahminde de bulunmuş oldu.

Novogratz’in aslında bir Bitcoin boğası konumunda bulunduğunu, genel olarak Bitcoin adlı kripto para biriminin lehine yorumlar yapmakta olduğunu zaten bilmekteyiz. Kendisi bu defaki yorumları içerisinde de benzeyen bir tavır sergilemiş oldu ve Bitcoin adlı kripto para biriminin çok kısa bir zaman içinde 10.000 dolar barajını aşacak olduğunu ifade etti. Lakin Novogratz’e bakılırsa Bitcoin adlı kripto para birimi bununla da kalmayacak ”14.000 dolar tutarına, hemen sonrasında da 20.000 dolar tutarına” kadar çıkmış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.