Response / USD
Message / USD
HasWarning / USD
Type / USD
RateLimit / USD
Data / USD

Binance o koine destek oldu

Binance o koine destek oldu

19

 

Ticaret hacmi açısından dünya üzerinde yer alan en büyük kripto para borsası olarak öne çıkan Binance platformu, son günlerdeki en popüler koin olarak öne çıkan Compound’u (COMP) listeleyecek olduğu konusunda bir açıklamada bulundu.

DeFi (merkezsiz finans) dünyası üzerinde adeta parlayan bir yıldız haline gelen Compound’a bir müjde daha gelmiş durumda. Ardımızda bırakmış olduğumuz son birkaç gün içinde kripto paralarla alakalı sektöre damgasını vurmuş olan COMP kısa zaman içinde Binance’e ilave edilecek.

Compound (COMP) piyasa üzerine sadece 17 Haziran tarihi içerisinde giriş gerçekleştirmiş olmasına karşın bu kısa zaman içinde inanması zor bir büyüme yaşamış oldu. Compound kullananlar ağ üzerinde yapmış oldukları işlemler (USDT kullanarak kredi vermek benzerindeki) karşılığında COMP’la ödüllendirilmekteler. İnsanlara verilmiş olan söz konusu bu teşvik ise Compound ağının fazlasıyla yoğun bir biçimde kullanılmasını sağlamış oluyor.

Bunun mevcut durumdaki etkilerini COMP’un fiyatına bakmış olduğumuzda da bariz bir biçimde görebilmekteyiz. Yalnızca birkaç günlük zaman içinde 90 dolar tutarından 300 dolar tutarına kadar çıkmış olan COMP pek çok yatırımcının yüzünü güldürmeyi başardı. COMP şu dönemlerde 300 dolar tutarının altına düşmüş durumda olsa bile halen 230 dolar civarlarında durmakta. Binance platformunun duyurusu ise COMP’u tam olarak nasıl etkilemiş olacak bekleyip göreceğiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.