Response / USD
Message / USD
HasWarning / USD
Type / USD
RateLimit / USD
Data / USD
Cooldown / USD

Binance borsası bakıma girecek

Binance borsası bakıma girecek

13

 

Ticaret hacmi açısından dünya üzerinde yer alan en büyük kripto para borsası olarak öne çıkan Binance, gelecek günler içerisinde özel bir bakım çalışması yapılacak olduğu konusunda açıklamada bulundu.

Dünya üzerindeki her yerde milyonlarca sayıda kullanıcıya sahip bulunan Binance platformu şu zamanlarda en fazla kullanımı gerçekleştirilen kripto para borsalarından bir tanesi. Özellikle de ticaret hacmi hususunda öteki bütün borsaları ardında bırakmayı başaran Binance Türkiye üzerinde de yaygın bir şekilde kullanılmakta. Lakin bu söz konusu yatırımcılar gelecek günler içerisinde kısa bir zaman için de olsa Binance platformu üzerinde işlem yapamıyor olacaklar.

Binance platformunun ekini de bugün sabah saatlerine doğru bir duyuru paylaşımı yaptı ve borsa kullanıcıları için bir uyarı gerçekleştirdi Binance platformunun yapmış olduğu açıklamalara bakılırsa kullanıcılar 28 Haziran gününde çok kısa bir zaman için işlem yapamıyor olacaklar.

Binance platformunun paylaşmış olduğu duyuruya bakılırsa borsa üzerinde yer alan para yatırma ve çekmenin yanı sıra spot ile birlikte margin işlemleri, P2P ve OTC ticaretleri için de 28 Haziran tarihinde iki saatlik ara verilmiş olacak. Türkiye saatiyle (UTC+3) saat 05:00’i gösterirken başlaması konusunda planlar yapılan bakım çalışmasının 07:00 civarında bitmesi konusunda bir beklenti var. Bu söz konusu süreç içinde vadeli ticaretin yanı sıra opsiyon işlemleri de normal seyrinde devam ediyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.