BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Analistler fazlasıyla umutlu

Analistler fazlasıyla umutlu

19

 

Kripto para analistlerinden bazıları Ethereum adlı kripto para biriminin ilerleyen haftalar içerisinde yükselişe geçebileceğini düşünmeye başladılar.

Bu senenin ilk dönemlerinde 130 dolar seviyelerine bulunan Ethereum (ETH) adlı kripto para biriminin fiyatı şubat ayı içerisinde nerdeyse 300 dolar tutarına kadar çıkmış idi. Daha sonrasında Bitcoin adlı kripto para birimiyle beraber değer kaybetmeye başlamış bulunan Ethereum adlı kripto para birimi şu anda 230 dolar seviyesinde seyretmekte.

Kripto paralarla alakalı camianın bazı tanındık isimleri de ETH adlı kripto para birimi fiyatının zaman içinde artış gösterecek olduğunu düşünmekteler. Hatta bu söz konusu isimler Ethereum adlı kripto para biriminde büyük bir boğa koşusunun başlayabilecek olduğunu ifade ediyor. GalaxyBTC ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde sosyal medya hesabı üzerinden gerçekleştirdiği bir paylaşım aracılığıyla Ethereum grafiği üzerindeki bir gelişmeye dikkat çekmiş oldu. ETH/BTC paritesinde yer alan aylık MACD göstergesinin yeşil renkli bölgeye giriş yapmış olduğunu ifade eden GalaxyBTC bunun Ethereum adlı kripto para birimiyle alakalı bullish olduğunu ifade etmiş durumda. Bunun çok daha yeni bir ”başlangıç” olarak görülebileceğini ifade etmiş olan GalaxyBTC, bu söz konusu sinyalin ETH adlı kripto para birimiyle alakalı bullish olduğunu düşünmekteler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.