Response / USD
Message / USD
HasWarning / USD
Type / USD
RateLimit / USD
Data / USD

Bitcoin konusunda yükseliş sinyali vermiş durumda

Bitcoin konusunda yükseliş sinyali vermiş durumda

43

 

Gemini ismine sahip kripto para borsasının CEO’su görevine bulunan ve aynı zamanda kurucu ortaklarından Cameron Winklevoss, Twitter platformunun üstünden yapmış olduğu açıklama üzerinde Bitcoin adlı kripto para birimini anlamayan ve bunla alakalı eleştiride bulunanların, aslına bakılırsa Bitcoin adlı kripto para birimi çok daha olumlu bir gelişmeye yol açabilecek olduğunu ifade etmiş durumda. Winklevoss, üstü kapalı bir şekilde yapmış olduğu açıklama içerisinde Amerika Birleşik Devletleri Dolarının değerine sahip yaşanmış düşüşün ve bunu tam bir şekilde anlamamış olanların Bitcoin adlı kripto para biriminin sıradaki rallisiyle alakalı zemin hazırlamış olduğunu ifade etti.

Bitcoin adlı kripto para biriminin bir yatırım aracı olarak kullanıldığını anlamayanların aslına bakılırsa şu an Amerika Birleşik Devletleri Dolarına tam olarak neler olduğunu anlamamak ile itham etmiş bulunan Winklevoss, Warren Buffett ile birlikte buna benzeyen milyarder fakat eski kafalı yatırımcıların bakış açılarına sahip bulunan kişilere seslendi. Amerika Birleşik Devletleri Doları endeksi ciddi anlamda da son haftalarda devamlı bir şekilde düşüş yaşıyor ve 2008 senesindekilerin dahi daha kötü bir kriz kapıda bulunabilir.

Julius Baer Group platformunun teknik analistlerinden biri olarak öne çıkan Mensur Pocinci de ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde gerçekleştirdiği açıklamada Amerika Birleşik Devlerleri Dolarının düşüş trendine girmiş olduğunu ve beş senelik stabil performansın ardından çok sert düşüş yaşanabilecek olduğunu ifade etmişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.