BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Bitmex’ten mobil uygulama duyurusu geldi

Bitmex'ten mobil uygulama duyurusu geldi

8

 

En büyük kripto para borsaları arasında yer alan BitMEX platformu, bu sabah saatlerinde yayınlamış olduğu duyuru esnasında uzun bir zamandan beri beklenmekte olan mobil uygulama müjdesini vermiş oldu. 140 tane değişik ülkede yer alan BitMEX platformunu kullananlar bundan böyle işlemlerini bu mobil uygulamanın üstünden tamamlayabiliyor olacaklar.

BitMEX platformu 18 tane değişik ülke üzerinde sadece birkaç ay boyunca yürütmüş olduğu test çalışmalarının hemen sonrasında kendisine ait mobil uygulamasını pazara sürmüş oldu. Sektör içerisindeki en büyük vadeli işlem borsalarından bir tanesi olarak öne çıkan BitMEX platformunun bu söz konusu uygulaması arasında Türkiye’nin de yer aldığı 140 tane değişik ülkeden kullanılabiliyor olacak. Borsa zaman içerisinde daha çok ülkeye erişim tanımayı da planlamakta.

BitMEX platformunun geliştirmiş olduğu bu söz konusu mobil uygulama hem Android işletim sistemi hem ise iOS işletim sistemli cihazlar üzerinde kullanılabiliyor olacak. BitMEX platformunun ana firması 100x Group şirketinin yöneticileri arasındaki Ben Radclyffe’in Decrypt platformuna vermiş olduğu demeçlere bakılırsa söz konusu uygulama, BitMEX platformunun ”Chrome tarayıcısı üzerindeki web versiyonunu andırmakta” şeklinde.

BitMEX platformu; 1 milyar dolar tutarından çok açık pozisyonu ile birlikte şu anda türev piyasasında yer alan en büyük kripto para borsalarından biri olarak gösterilmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.