BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

ETH’de çok keskin bir ralli başlaması mümkün

ETH'de çok keskin bir ralli başlaması mümkün

14

 

Ethereum adlı kripto para biriminin fiyatı yükselmekte ve Amerika Birleşik Devletleri dolarının karşısında 335 dolar tutarındaki direncin üstünde işlem görmekte. Üne sahip olan analistlerden Aayush Jindal’a bakılırsa, 360 dolar seviyelerini ve 100 saatten oluşan SMA’yı temizler ise, ETH adlı kripto para birimi fiyatının daha yükseğe çıkabilmesi de olanaklı.

Ethereum adlı kripto para biriminin fiyatı, yavaş bir şekilde 335 dolar tutarı ila 340 dolar tutarındaki direnç seviyelerinin üstünde toparlanmakta. Fiyatı halen 360 dolar tutarı ile 100 saatten oluşan basit hareketli ortalamaya yakın çok büyük bir dirençle karşı karşıya kalmış durumda. Saatlik bir durumdaki ETH/USD paritesi grafiği üzerinde (Kraken üstünden veri akışı) 351 dolar seviyelerindeki bir dirençle çok büyük bir düşüş trendi çizgisinin üstünde kırılma olmuş durumda. Analiste bakılırsa da, parite 360 dolar tutarındaki direnç bölgesini temizler ise çok keskin bir rahatlama rallisine başlayacak olabilir.

310 dolar tutarının üstünde çok güçlü bir destek tabanı oluşturmasının ardından, Ethereum adlı kripto para birimi çok makul bir iyileşme başlatmış oldu. ETH adlı kripto para biriminin fiyatı, kısa vadeli bir durumda pozitif bölgeye geçebilmek amacıyla 320 dolar tutarı ila 335 dolar tutarındaki direnç seviyelerinin üstünde toparlanmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.