BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Ethereum işlem ücreti DeFi rüzgarından dolayı artmış durumda

Ethereum işlem ücreti DeFi rüzgarından dolayı artmış durumda

8

 

Ortalama bir durumdaki Ethereum işlem ücretleri, ardımızda bırakmış olduğumuz haftaya bakıldığında %200’den çok artış göstererek 11 doların üstüne çıkmış oldu. Ethereum adlı kripto para birimindeki ağ aktivitelerinin artış göstermesi, rekor seviyelerde yer alan madenci kazançları ile birlikte işlem ücretlerini de beraberinde getirmiş oldu. Ethereum adlı kripto para birimi ağıyla ilgili olarak hem arz hem ise talep değerleri tırmanmaya devam ediyor.

DeFi sektörü içerisinde yaşanmakta olan en son gelişmeler Ethereum adlı kripto para birimi ağı üzerinde de çok büyük etkilere sebep oluyor. Genel olarak Ethereum adlı kripto para birimi tabanını kullanmakta olan DeFi platformları rağbet almayı sürdürdükçe Ethereum adlı kripto para biriminde yer alan ağ hareketliliği ile birlikte işlem ücretleri benzerindeki değişkenler de rekordan rekora koşmaya devam ediyor.

Ethereum adlı kripto para birimi ağı üzerindeki ortalama bir durumdaki işlem ücreti, geçmiş olduğumuz haftadan bu zamana kadar iki kattan daha çok artış göstermiş oldu. 17 Eylül tarihinde 11.61 dolar tutarına kadar yükselmiş olan işlem ücreti, şu anda ise bir aydan daha çok zamandır iki dolar tutarının altına düşmüş değil. Bu civarlarda seyretmekte olan ücretler ise, ‘Ethereum adlı kripto para birimi ağı üzerinde işlem gerçekleştirmek sadece zenginler için mi mümkün durumda bulunacak?” benzerindeki soruları akıllara getirmiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.