BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Ethereum tabanıyla çıkan NFT rekor kırmış bir durumda

Ethereum tabanıyla çıkan NFT rekor kırmış bir durumda

112

 

Ethereum tabanına sahip olan en büyük 5 NFT pazarının, 24 saat süren ticaret hacmi 1 milyon dolar tutarını geçmiş durumda. 1 milyon dolar tutarındaki hacme genel olarak bir haftalık zaman zarfında ulaşmaktaydı.

Bitcoin adlı kripto para birimi 11.000 dolar tutarının üstünde ve Ethereum adlı kripto para birimi 400 dolar seviyesinde yükselmekteyken, NFT denmekte bulunan takas edilemeyen token (Non-Fungible Token) piyasası da çok önemli bir ivme kazanmakta. DappRadar ekibine bakılırsa; Ethereum adlı kripto para birimi tabanına sahip en iyi 5 NFT platformu günlük hacmini 1 milyon dolar tutarının üstüne taşımış oldu.

DappRadar platformu resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşmış olduğu gönderiyle beraber Ethereum adlı kripto para birimindeki en büyük 5 tane NFT pazarının 1.03 milyon dolar tutarındaki günlük hacme ulaşmış olduğunu da müjdeledi. NFT başarısını anlayabilme amacıyla, daha önce öne çıkan haftalık ticaret hacimlerine bakmanın çok önemli bir yararı olur. DappRadar aracılığıyla yayınlanmış olan NFT piyasasıyla alakalı 2020 senesinin Eylül raporu içerisinde, haftalık ticaret hacminin 1 milyon dolar tutarına ulaşması da kayda değer bir başarı şeklinde isimlendirilmişti. Şimdilerde de sadece 1 günde bu orana erişilmiş olması, sektörün de sürekli olarak gelişmekte olduğuna işaret etmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.