BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

LTO Network Çalışma Sistemi

LTO Network Çalışma Sistemi

68

 

LTO Network adlı kripto para birimi, çalışma prensibi üzerinde fikir birliği oluşmasını sağlayabilme maksadıyla Least Proof of Work (En az durumda bulunan önem kanıtı) konsesunu kullanıyor. Bu söz konusu fikir birliği sistemiyle beraber az token sahiplerini de sistem üzerinde tutuyor.

LTO Network adlı kripto para birimi çok daha ekonomik bir durumda ve teknik iki tane değişik White Paper yayınlamış durumdadır. LTO Network adlı kripto para biriminin tokenleri iki tane değişik zincirde dağıtmış durumdadır. Bunlar ise Ethereum adlı kripto para biriminin üstünde ERC-20 ile birlikte LTO ana ağ tokenleri olarak öne çıkmaktadır.

Özel durumda bulunan yatırımcılar borsalar üzerinde işlem görmemekte olan ana ağ tokenlerini almaktayken, borsalar üstünde alım yapılan ve stım gerçekleştirilen LTO’lar da ERC20 tokenleri olarak öne çıkmaktadır. Ethereum adlı kripto para biriminin ERC-20 tokenine geçiş gerçekleştirmeyi tercih etmiş olanlar ise bu süreçle ilgili olarak bir ücret ödemesi yapmak mecburiyetindeler. Bitlo ile birlikte yurt dışında LTO adlı kripto para biriminin alım ve satım işlemlerine olanak tanıyan borsalar özel ağ LTO adlı kripto para birimi coinlerini de yakın zaman içerisinde marketlerinde listelemeye başlayacaklardır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.