BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Bitcoin’in 10 milyon dolar olursa bile şaşırmayacağını söyledi

Bitcoin'in 10 milyon dolar olursa bile şaşırmayacağını söyledi

9

 

Binance adlı platformun CEO’su olarak görev yapan Changpeng Zhao, Bitcoin adlı kripto para birimi fiyatının 10 milyon dolar tutarına dek çıkmasının kendisini hiç bir şekilde şaşırtmayacak olduğunu ifade etti. Bunun aynı zamanda bir fiyat tahmini olmadığının da altını çizmiş durumdayken, ‘Bu söz konusu seviyelere çıkılabilir mi, çıkılmaz mı emin değilim.’ ifadelerine yer verdi.

Hindistan’da yer alan faaliyetlerini WazirX benzerindeki bir takım kuruluşlarla hızlandırmış olan Binance adlı platformun CEO’su, ülkede muhtemel yasak iddialarının üzerine yerel bir medya kuruluşuna konuşma gerçekleştirdi. Kripto para birimlerinin, taraflar razı bir durumda bulunduğu müddetçe takas aracı şeklinde kullanılabilecek olduğunu ifade eden Zhao, bunu yasaklayabilecek olmanın zorluğunu da dile getirmiş oldu.

Bitcoin adlı kripto para birimi, Cumartesi gününde tam tamına 61.788 dolar tutarına kadar çıkarak rekor kırmış oldu. Changpeng Zhao ise, Bitcoin adlı kripto para biriminin fiyatıyla ilgili olarak ‘Yüz bin doların yanı sıra iki yüz bin dolar ile birlikte bir milyon dolar benzerindeki sayılar beni hiç bir şekilde şaşırtmaz. 10 milyon dolar tutarına bile şaşırmam. Ancak bu seviyelere kadar çıkılabilir mi, çıkılmaz mı bundan hiç bir şekilde emin değilim. Bunu da hiç kimse öngöremez.’ ifadelerine yer verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.