BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

WINK tam olarak nedir?

WINK tam olarak nedir?

32

WINk (WIN) adlı tokenin fiyatı, bir haftalık zaman zarfında beş kat yükselmiş oldu.

WINk (WIN) adlı token; aylık grafiğe bakıldığı zaman %939 seviyesinde, iki haftadaki grafiğe bakıldığı zaman %438 seviyesinde, haftalık grafiğe bakıldığında da %502 seviyesinde değer kazanmış oldu. Gün içerisinde %24 seviyesinde kazanç elde etmiş olan WIN, 5 Nisan tarihi içerisinde de 0,00245 dolar tutarına kadar çıkıp bütün dönemlerin en yüksek seviyesine ulaşmış oldu.

WIN, 1.6 milyar dolar tutarındaki piyasa değeri ile 72. sıra içerisinde konumlanmakta. Tokenin günlük bir şekilde ticaret hacmi de tam olarak 2.4 milyar dolar civarlarında.

Tron tabanına sahip olan WINk adlı token; birden daha çok blockchain ağı üzerinde kullanıcıların oyun oynamalarının yanı sıra sosyalleşilmesi ile birlikte getiri sağlanabilmesini hedeflemiş olan bir dApp platformu olarak öne çıkmaktadır. Ağ, geliştirici olanların dApp kurmasına da imkan tanımaktadır.

21 yaşın üstünde olanlara hizmet vermekte olan platform, platformda yer alan oyunların yasal bir durumdaki düzenlemelere uygun biçimde oynanmış olduğunu da ifade ediyor. Platformun aynı zamanda GC Curacao ile birlikte Costa Rica üzerinden de lisansı yer almaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.