Response / USD
Message / USD
HasWarning / USD
Type / USD
RateLimit / USD
Data / USD
Cooldown / USD

Coinmarketcap Binance tarafından satın alınabilir

Coinmarketcap Binance tarafından satın alınabilir

43

 

Dünya üzerinde yer alan en büyük kripto para firmalarından biri olarak öne çıkan Binance şirketi dev gibi bir anlaşmaya imza atacak olabilir. The Block tarafından yapılmış olan bir habere bakılırsa firmanın asıl hedefi CoinMarketCap’i satın alabilmek.

Kripto paralara yatırım yapanlar çok uzun bir zamandan beri piyasada yer alan tüm gelişmeleri CoinMarketCap’i kullanıp takip edebilmekteler. Binlerce değişik koinin verilerini toplamakta bulunan CoinMarketCap adlı platform bu koinlerin fiyatlarının yanı sıra ticaret hacimleri ile birlikte piyasa değerlerine yönelik çok daha kapsamlı bilgiler vermekte.

SimilarWeb üzerinde yer alan verilere bakılırsa CoinMarketCap adlı platformu geçmiş olduğumuz 6 aylık zaman diliminde tam tamına 207 milyon insan ziyaret etmiş oldu. Bir tane kıyaslama olabilmesi maksadıyla Binance platformunun geçmiş olduğumuz 6 ay içindeki toplam ziyaretçi sayılarının 113 milyon olduğunu ifade edebiliriz.

Ardımızda bırakmış olduğumuz aylar içerisinde Trust Wallet ile birlikte WazirX gibi firmaları satın almış bulunan Binance platformu şimdi ise CoinMarketCap platformunu satın almaya çalışmakta. The Block tarafından aktarılmış olan bilgilere bakılır ise firma bu anlaşmayla ilgili olarak 400 milyon dolar tutarında ödeme yapmaya da hazır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.