Response / USD
Message / USD
HasWarning / USD
Type / USD
RateLimit / USD
Data / USD

Binance’den Güney Kore’ye yatırım

Binance'den Güney Kore'ye yatırım

70

 

Binance platformu, Binance KR isminin altında yeni bir tane daha borsa açmaya hazırlanmakta. Adında yer alan ‘‘KR’’ uzantısından da anlaşılabilecek olduğu gibi firmanın hamlesi komple Güney Kore’nin pazarına yönelik.

Binance platformu çok kısa bir zaman önce bir duyuru paylaşarak BKRW isimli sabitkoini borsaya ilave ettiği konusunda açıklamada bulunmuştu. Güney Kore Wonu’na sabitlenmiş olan söz konusu bu koin, Kore asıllı yatırımcıların daha da basit bir şekilde işlem yapmalarını sağlamış olacak. Bu söz konusu koin öte yandan Binance KR’nin standart bir para birimi olarak öne çıkacak. Binance platformunun CEO’su görevinde bulunan Changpeng Zhao, Güney Kore asıllı kullanıcılara şu mesajı vermekte; ”Güney Kore asıllı kullanıcılar artık Binance KR’ı kullanıp Binance platformunun hızlı işlemlerinin yanı sıra güvenilirliği ile birlikte ticaret hacminden yararlanabilecekler. Borsa üzerine BKRW paritelerini de ilave ettiğimizden dolayı Güney Kore Wonu kullanılarak basit bir şekilde işlem yapılabiliyor olacak.”

Firmanın paylaşmış olduğu duyuruya bakılır ise Binance KR platformu üzerinde başlangıç aşaması içerisinde Bitcoin adlı kripto para biriminin yanı sıra Ethereum adlı kripto para birimi ile birlikte Binance Koin adlı kripto para birimi ve BKRW adlı kripto para birimiyle işlem yapılabiliyor olacak. Zaman içinde USDT ile birlikte BUSD benzerindeki sabitkoinlerin de borsaya ilave edilmesi konusunda bir beklenti var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.