Response / USD
Message / USD
HasWarning / USD
Type / USD
RateLimit / USD
Data / USD

Tuvalet kağıdı Bitcoin’i geçmiş durumda

Tuvalet kağıdı Bitcoin'i geçmiş durumda

34

 

CoinMarketCap platformuna girmiş olduğumuzda en üst sırada Bitcoin adlı kripto para birimini görmeye alıştığınızı düşünüyoruz. Lakin bugünlerde herşey çok farklı. CoinMarketCap’e girmiş olduğunuzda son zamanların en popüler ürünlerinden bir tanesi olarak öne çıkan tuvalet kağıdının tokenını görmekteyiz.

Liste içerisinde 85 milyar dolar tutarındaki piyasa değerinin yanı sıra 1.64 dolar tutarındaki bir fiyatla boy göstermekte olan Toilet Paper Token’ın stokları ise şu dönemlerde tükenmiş bir vaziyette. Bu esnada Toilet Paper Token’ın 24 saat içerisindeki ticaret hacmi ise tam tamına 41 milyon dolar tutarındaki hem BTC adlı kripto para birimini hem ise USDT adlı kripto para birimini ardında bırakmakta.

CoinMarketCap tarafından paylaşılmış olan bilgilere bakılır ise Toilet Paper Token’ı almış olan kişiler aslına bakılırsa kendilerine tuvalet kağıdı alma konusunda imtiyaz satın almış bulunuyorlar. Tuvalet kağıdı son dönemlerde kapış kapış satılmakta olduğundan dolayı da malum stoklarda kalmış değil. Lakin stoklar yenilenmiş olduğunda ilk önce bu tokenın sahipleri için tuvalet kağıdı satışı olacak.

İnsanlar ise bunun sayesinde marketlerde birbirleri ile hiç bir şekilde kavga etmeden, markete akın etme gibi bir mecburiyet olmadan çok normal bir biçimde tuvalet kağıdı alabiliyor olacaklar. Bundan dahada iyi bir kullanım alanı olabilir mi?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.