Response / USD
Message / USD
HasWarning / USD
Type / USD
RateLimit / USD
Data / USD

Solana fiyatı adeta uçuşa geçmiş durumda

Solana fiyatı adeta uçuşa geçmiş durumda

24

 

Kripto paranın devlerinden biri olan Binance platformu ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde Solana’yı (SOL) borsaya ilave edeceğini duyurmuş oldu. Borsada yer alan SOL işlemleri bugünden itibaren başlamış oldu ve yatırımcılar SOL/BTC’nin yn sıra SOL/BUSD ile birlikte SOL/BNB çiftleri kullanılarak alım ve satım yapmaya başlamış oldular.

Binance şu zamanımızdaki gerek ticaret hacmi gerek ise aylık ziyaretçi açısından sektörün en büyük borsası şeklinde gösterilmekte. Aylık olarak 20 milyon taneden çok fazla ziyaretçisi bulunan Binance platformu bu hususta rakiplerini bariz bir biçimde geride bırakmış vaziyette.

Hal bu şekildeyken yeni bir kripto parayla alakalı projesinin Binance üzerinde listelenmiş olması çok önemli bir gelişme olabilmekte. Solana (SOL) adlı kripto para biriminde de durum bundan değişik değildi. Saniyede 65.000 tane işlem kapasitesi bulunan ve böylelikle Ethereum adlı kripto para birimi katili olarak gösterilmiş olan Solana adlı kripto para birimi, Binance platformu üzerinde listelendikten hemen sonrasında hızlı bir şekilde değer kazanmaya başlamış oldu.

Gün içinde kısa zamanda 0.7 dolar civarına kadar düşmüş olan SOL fiyatı daha sonrasında 1 dolar tutarının daha üzerine kadar çıkmış oldu. Bu esnada pek çok yatırımcı nerdeyse %50 seviyesinde bir kazanç sağlamış bulundu. Kısa zaman içinde 1.04 dolar tutarının üzerine çıkmış olan Solana adlı kripto para biriminin fiyatı şu anda 0.98 dolar tutarına gerilemiş bir vaziyette. Fakat SOL şu anda çok iyi bir ivme yakalamışa benzemekte. Bundan dolayı da fiyatın tekrardan 1 dolar tutarının üstüne çıkacak olması olanaklı gözüküyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.