Response / USD
Message / USD
HasWarning / USD
Type / USD
RateLimit / USD
Data / USD

Bitcoin’e dijital altın diyenler şu anlık haklı

Bitcoin'e dijital altın diyenler şu anlık haklı

31

 

Bitcoin adlı kripto para biriminin altının dijital versiyonu, yani bir başka deyişle dijital altın olduğunu ifade edenler şu anlık haklı çıkmış durumdalar.

Bu söz konusu isimler genel olarak insanların Bitcoin adlı kripto para birimini güvenli bir liman şeklinde kullanabilecek olduklarını ve Bitcoin adlı kripto para biriminin altındaki kullanılabileceğini ifade ediyorlar. Bitcoin adlı kripto para birimi fiyatının daha tam olarak bir buçuk ay öncesinde bir günde 3000 dolar kadar düşmüş olduğunu da düşünecek olursak Bitcoin adlı kripto para biriminin halen ‘‘tam anlamı ile” dijital altın konumunda bulunmadığını ifade edebiliriz.

Lakin Bitcoin adlı kripto para biriminin son zamanlar içerisindeki performansı dijital altıncılar açısından çok daha umut verici bir durumda. Ve hatta güncel durumda bulunan veriler dijital altıncılarını haklı dahi çıkartmış oluyor. Bloomberg Intelligence platformundaki analistler arasında yer alan Mike McGlone kısa zaman öncesinde bir grafik paylaşımında bulundu. McGlone paylaşmış olduğu bu grafik içerisinde Bitcoin adlı kripto para birimi fiyatının stabilitesine dikkat çekmiş durumda.

Kendisinin paylaşmış olduğu bu özel grafiğe bakılırsa Bitcoin adlı kripto para biriminin volatilitesi S&P500 karşısında tarihteki en düşük seviyesine düşmüş bir vaziyette. Böyle olması da dijital altıncıların söylemiş olduklarını tamamen doğru çıkartmakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.