BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Masaüstü Matic Network (MATIC) cüzdanları

Masaüstü Matic Network (MATIC) cüzdanları

16

 

Matic Network adlı kripto para birimi cüzdanları başkaları tarafından görülebilmekte olan ve cüzdanınıza MATIC adlı kripto para birimi göndermelerini sağlamakta bulunan ‘Genel Anahtar’ (public key) Matic Network adlı kripto para birimi cüzdanının adresi olarak öne çıkmaktadır. Bu söz konusu adresle farklı cüzdanlar üzerinden, kendi cüzdanınız üzerinden MATIC adlı kripto para birimi yatırmanız olanaklıdır. Sahip durumda bulunduğunuz Matic Network adlı kripto para birimi cüzdanından farklı bir Matic Network cüzdanına MATIC adlı kripto para birimi yollama işlemiyle ilgili olarak, cüzdanınızda yer alan ‘Özel Anahtar’ (private key) kodunu kullanmanız gereklidir.

Bilgisayarınıza indirerek kullanabilecek olduğunuz cüzdan programları olarak öne çıkmaktadır. Matic Network (MATIC) adlı kripto para birimi cüzdanınıza ait genel anahtarlar ile birlikte özel anahtarlarınız ise kesin bir şekilde bilgisayarınızın hafızasına kayıtlı durumdadır.. Matic Network adlı kripto para birimi yollama ve alma işlemlerini masaüstü (bilgisayar) cüzdanlarıyla yapmanız da olanaklıdır.

İnternete bağlı durumda bulunan Matic Network (MATIC) adlı kripto para birimi cüzdanı olduğundan dolayı, internet dünyası üstünden gelebilecek tüm tehditlere de açık durumdadır. Aktif bir durumda Matic Network (MATIC) adlı kripto para birimi transferi yapabilecek ve ufak miktar tutacak kullanıcılarla ilgili olarak en ideal bir cüzdan olarak öne çıkmaktadır.

Cep telefonlarına indirilmekte olan uygulamaların bir bölümü de bu kategori içerisinde yer alır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.