BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

1 Haftada %140 yükselen altcoin LRC

1 Haftada %140 yükselen altcoin LRC

21

 

Bitcoin adlı kripto para birimi fiyatının arka arkaya rekor tazeleme işleminin ardından altcoin fitili ateşlenmiş durumdayken, Loopring (LRC) adlı kripto para birimi de bu yükseliş konusunda boy göstermekte olan kripto para birimlerinin arasına girmiş oldu. LRC adlı kripto para biriminin fiyatı geçmiş olduğumuz 1 haftalık zaman diliminde %140’tan çok artış gösterirken, geçmiş olduğumuz 24 saatlik zaman diliminde de nerdeyse %50 oranında yükselmiş oldu.

Bitcoin (BTC) adlı kripto para birimi ile birlikte Ethereum (ETH) adlı kripto para birimi rallisini takiben yükselişe geçmiş olan altcoinler kervanı içerisine Loopring de katılmış oldu. Loopring coin, geçmiş olduğumuz bir haftalık zaman diliminde %140’tan çok artış gösterip yatırım yapanların da yüzünü güldürmüş oldu. Altcoin kendisine ait rekorunu ortalama bir şekilde üç senelik bir zaman öncesinde 2,40 dolarla kırmış durumda bulunsa da; son yapmış olduğu rallisiyle beraber fiyatını çok uzun bir zamandan beri beklenmekte olan 0,50 dolar tutarına kadar çıkarmayı başarmış oldu.

Loopring, yakalamış olduğu bu ivmeyi geçmiş olduğumuz 24 saatlik zamna diliminde de göstermiş oldu. 1 günlük zaman diliminde %50’ye yakın bir yükseliş göstermiş olan LRC adlı kripto para birimi, fiyatını da 0,50 dolar seviyelerine çıkarmayı başarmış oldu. Yaşamış olduğu bu gerilemeyle beraber 0,40 dolar civarlarında işlem görmekte olan Loopring, piyasa değeri sıralaması içerisinde de ilk 50’ye kadar girmeyi başarmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.