BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Bitcoin konusunda Balon yorumunda bulundu

Bitcoin konusunda Balon yorumunda bulundu

33

 

Tahvil ile alakalı piyasanın tanınan isimleri arasında yer alan Jeffrey Gundlach Bitcoin adlı kripto para birimiyle alakalı balon yorumu yapmış durumda. BTC adlı kripto para biriminin spekülatif bir şekilde hareket etmekte olduğunu savunan Gundlach, böyle hareket etmekte bulunan hiçbir tane varlığa sıcak bakmamakta olduğunu ifade etti.

DoubleLine Capital şirketinin CEO’su görevinde bulunan Jeffrey Gundlach haftanın başlangıcında CNBC kanalıyla özel bir söyleşi gerçekleştirmiş oldu. Açıklamaları içerisinde Bitcoin adlı kripto para birimiyle ilgili de yorumlarda bulunan Gundlach, son BTC adlı kripto para birimi rallisini hedef alıp, piyasanın çok büyük çapta yükselişinin hemen sonrasında çok fazla ısınmış durumda bulunabileceği hususunda da uyardı

Jeffrey Gundlach, BTC adlı kripto para biriminin fiyatı uzmanlar aracılığıyla çok önemli bir destek bölgesi şeklinde gösterilmekte olan 33.000 dolar tutarının altına düşmekte olduğu esnada açıklamalar yaptı. Bitcoin adlı kripto para birimi yeni rekorunu 42.000 dolar tutarına kadar çıkartmasının ardından ortalama 10.000 dolar tutarında bir gerileme yaşamış oldu. Liderliğini korumakta olan coin bugüne de toparlanmayla başlamıştı.

Gundlach’a bakılır ise, Bitcoin adlı kripto para birimi sergilemiş olduğu bu tabloyla davranış şekli yönünden şu anda balon bölge üzerinde olabilir. Böyle bir performans göstermiş olan Bitcoin adlı kripto para biriminden hoşlanmadığını ifade eden DoubleLine Capital şirketinin CEO’su, bu vaziyette bulunan hiçbir tane varlığa sıcak bakmamakta olduğunu da ilave etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.