BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Mainnet ile alakalı tarih verilmiş durumda

Mainnet ile alakalı tarih verilmiş durumda

68

 

Flare Network (FLR) platformunun CEO’su olarak görev yapan Hugo Philion, Real Vision organizasyonunda gerçekleşen programa katılmış oldu. Flare Network mainnet adlı kripto para birimiyle alakalı Mayıs 2021 tarihine işaret etmiş olan Philion, projenin yapısıyla alakalı bir takım bilgiler de paylaşmış oldu. CEO’nun vurgulamış olduğu mesajlardan bir tanesi ise ‘Bizler bir menkul kıymet değiliz.’ mesajıydı.

XRP adlı kripto para birimi kullanıcılarına düzenlemiş olduğu özel bir airdrop sebebiyle gündeme düşmüş olan Flare Network adlı platformun gelecek birkaç haftalık zaman diliminde de kullanıma açılması konusunda bir beklenti var. Flare Network adlı platformun CEO’su olarak görev yapan Hugo Philion, platform herkesin kullanımına açılmadan hemen öncesinde bir takım soru işaretlerini yanıtlayarak projenin vizyonuna yönelik çok önemli bilgiler paylaşmış oldu.

Flare Network adlı platform Ethereum adlı kripto para biriminin yanı sıra XRP adlı kripto para birimi ve Litecoin adlı kripto para birimi gibi değişik dijital durumda bulunan varlıkların bir araya gelebilecek olduğu özel bir ekosistem yaratmakta. Bu söz konusu ekosistemin içinde toplam olarak 100 milyar tane üretimi yapılacak olan Spark token kullanılıyor olacak.

XRP adlı kripto para birimi yatırımcısı olanlar için düzenlemiş olan airdrop sonucunda bu kişiler için de 45 milyar tane Spark token dağıtımı yapılacak olduğu açıklanmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.