BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Coinbase Pro’dan 3 tane altcoin ile alakalı müjde

Coinbase Pro'dan 3 tane altcoin ile alakalı müjde

8

 

Coinbase Pro adlı platform; MATIC adlı tokenin yanı sıra SKL adlı token ile birlikte SUSHI adlı tokeni listeleyecek olduğu duyurusunda bulundu. 11 Mart Perşembe gününde Türkiye Saati’yle 20:00’den itibaren kullanıcılar söz konusu bu üç tane token ile işlem yapmaya başlayabilmiş olacak. MATIC adlı token ile birlikte SKL adlı token ise, gün içerisinde ATH görmüş oldu.

Coinbase Pro hesabı üzerine Polygon (MATIC) adlı tokenin yanı sıra Skale (SKL) adlı token ve Sushiswap (SUSHI) adlı tokeni aktarma işlemleri ise 9 Mart tarihinden itibaren başlamış oldu. Duyuru esnasında, sadece SUSHI adlı tokenin New York eyaleti içerisinde desteklenmeyecek olduğu ifade edildi. Yeterli durumda bulunan likiditenin sağlanacak olması halinde Coinbase kullananlar en erken 11 Mart Türkiye Saatiyle 20:00’i gösterirken işlem yapabiliyor olacak.

Coinbase adlı platform, son olarak The Graph adlı tokenin yanı sıra Bancor adlı token ile birlikte Aave adlı token, NuCypher adlı token, Filecoin adlı token Wrapped Bitcoin adlı token ve Synthetix adlı token gibi bir takım altcoinleri listelemiş olduğu açıklamasında bulunmuştu. Söz konus uborsa, listeleme yapma amacıyla yeni kripto para araştırmaları yapmaya devam ettiğini de ifade ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.