BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Orbs tam olarak nedir?

Orbs tam olarak nedir?

24

 

Orbs (ORBS) adlı tokenin fiyatı, 24 saatlik zaman diliminde 0,36 dolar tutarına kadar çıkıp ATH görmüş oldu.

ORBS adlı tokenin fiyatı, aylık grafiğe bakıldığında %1347 seviyesinde, iki hafta içerisindeki grafikte %849 seviyesinde ve haftalık grafik içerisinde de %764 seviyesinde değer kazanmış oldu. Söz konusu bu token, gün içinde %59 seviyesinde e yükselip bütün dönemlerin en yüksek seviyelerine ulaşmış oldu.

ORBS adlı tokenin piyasadaki değeri 675 milyon dolar tutarında olmaktayken günlük işlem hacmi tam olarak 1.1 milyar dolar seviyesinde gelmiş durumdadır.

Orbs adlı token, Ethereum adlı kripto para biriminin tabanına sahip projelere ölçeklenebilirlik sunma amacıyla tasarımı yapılmış tasarlanmış bir ağ olarak öne çıkmaktadır. Açık kaynağa sahip bir blockchain olarak öne çıkan Orbs adlı token, Ethereum adlı kripto para birimi geliştiricilerinin Orbs adlı token platformunu kullanıp iki tane ağın avantajlarından faydalanmasını sağlar. Böylelikle de Orbs adlı token; her iki tane ağla ilgili olarak güvenliğin yanı sıra likidite ile birlikte çok ücret sağlamayı hedeflemiş olur. Aynı zaman içerisinde Orbs adlı tokenin üstünde çalışmakta olan uygulamalar, ağı hiç bir şekilde terk etmeden Ethereum adlı kripto para biriminden yararlanıyor olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.